PLÁNOVANIE

Stavební odborníci k vašim službám

Architektúra zrubového domu je prispôsobivá od tradičného až po impozantný Premium štýl. To umožňuje individualizmus vo všetkých veľkostiach od veľkých domov až po malú chatu. Ponúkame vám všetky odborné znalosti potrebné v procese navrhovania a budovania kvalitnej zrubovej stavby bez ohľadu na to,  na aký typ domu máte chuť.

Hladký postup s profesionálmi

Všetky Kontio zrubové domy sú navrhnuté v súlade s miestnymi stavebnými predpismi a požiadavkami. Miestny Kontio tím chápe proces a pozná okolnosti pokiaľ ide o predpisy, potrebné štruktúry, licencie, ostatné materiály, dopravu, logistiku a stavbu samotnú. Celý proces doručenia prebehne hladko a elegantne. Šetríme Váš čas, nervy a peniaze.

Dobré naplánovanie je polovica práce

Každý Kontio zrubový dom je navrhnutý individuálne. Či už snívate o praktickom rodinnom dome alebo exkluzívnej vile s vynikajúcou architektúrou, spolu s odborníkmi Kontio vytvoríte dom, v ktorom bude radosť bývať.

Existuje veľa možností ako pre vás prispôsobiť svoj vysnívaný domov. Okrem pôdorysov môžete zvoliť typ zrubu, farby, veľkosť a počet okien a dverí, terás, balkónov, strešných vikierov, schodísk, zábradlí ap. Mnohokrát stačí pri plánovaní papier, ceruzka, vaša predstava a naše skúsenosti. Váš dom nakreslíme pekne spolu.

 

Kombinácia pravého dreva so sklom, oceľou, kameňom, dyhou, parketami alebo nejakým iným materiálom spôsobuje vo vzhľade pozoruhodné zmeny. Naplňte svoju fantáziu a pozrite sa na mnoho nápadov z našich najlepších kolekcií a štýlov v galérii.

Stavebný projekt zahŕňa aj také oblasti, ako elektrina, kúrenie, klimatizácia a inštalatérstvo - všetky ultra-moderné a na mieru šité riešenia sú dnes k dispozícii. Na začiatku venujte viac času zváženiu všetkých detailov, pretože naplánovaný projekt uľahčuje jeho dokončenie podľa harmonogramu, a splní aj vaše špeciálne želania.

Jednoduchý a rýchly postup výstavby

Zákazník k zrubovému domu dostáva plán s presnými konštrukčnými detailami. Prefabrikované presné profily a inteligentná spoločná štruktúra umožnia jednoduchú a presnú výstavbu. Pevnosť zrubových stien zaručujú drevené kolíky a oceľové tyče. Montáž rámu a vnútorných a vonkajších stien zabezpečujú kvalifikovaní tesári podľa podrobných pokynov výrobcu.

Údržba je dôležitá pre každý dom

Bez ohľadu na spôsob výstavby je údržba základom pre každý dom. Bohužiaľ, toto je často zanedbávaná oblasť, ktorá môže byť spôsobená ľahostajným postojom alebo nevedomosťou. Údržba Kontio zrubového domu je pre nás srdcovou záležitosťou. Staráme sa o našich zákazníkov aj tým, že im pomáhame postarať sa o svoje zrubové domy prostredníctvom Návodu na užívanie a údržbu zrubového domu.