KVALITA

Kontio kvalita

Kontio kvalita je založená na vysoko kvalitných prírodných materiáloch, najnovšom dizajne a výrobných technológiách, rovnako ako na odborných znalostiach drevených konštrukcií získaných prostredníctvom tréningu a skúseností.
Okrem niekoľkých patentov a certifikátov, Kontio získalo certifikát CE preukazujúci, že Kontio domy sú v súlade s požiadavkami Európskeho technického osvedčenia ETA-05/0119. Osvedčenie je platné po celej Európe a zabezpečuje vysokú kvalitu Kontio výrobkov. Tento certifikát je tiež užitočný pre získanie financovania, poistenia a stavebného povolenia .

Kvalita na každom kroku

Značka Kontio jednoducho znamená vysoko kvalitné bývanie. Kvalita je zabezpečená tým , že celý výrobný reťazec  je riadený pomocou prísneho systému riadenia kvality. Ďalej sa postupuje podľa požiadaviek na kvalitu a konštrukčné princípy vyžadované Fínskou asociáciou  priemyslu zrubových stavieb ( HTT ry), ktorá združuje 21 najväčších výrobcov zrubových stavieb vo Fínsku. Tieto pokyny predstavujú všeobecne uznávané požiadavky, zásady a termíny dodávky zrubových domov s cieľom poskytnúť to najlepšie pre svojich zákazníkov. KONTIO je aktívnym členom tohto združenia a robí všetko pre podporu a posilnenie imidžu bývania v zrubových domoch na celom svete.

Nepretržitý vývoj výrobkov

Export zrubových domov do rôznych klimatických podmienok a stavebné tradície rôznych krajín sveta zaviedli vysoké požiadavky na vývoj produktov. KONTIO vývojový tím spolupracuje s profesionálmi Kontio a ich stavebnými odborníkmi po celom svete. Spoločne našli najlepšie a dlhodobé technické riešenie pre váš prospech, aby vaše investície do Kontio zrubového domu boli v bezpečí.